Wattcher verraadt energievreters bij u in huis
Huurders van Wonion kunnen gratis een Wattcher lenen. De Wattcher laat zien welk apparaat (onnodig) veel elektriciteit verbruikt en dat is handig als u wilt bezuinigen op uw stroomverbruik.
Besparen op uw energieverbruik kan u vele euro’s per jaar schelen. Bovendien is het goed voor het milieu. Maar welk apparaat bij u in huis verbruikt (onnodig) veel elektriciteit? Een eenvoudig designapparaatje, genaamd de Wattcher, laat het u heel eenvoudig zien. Zet u een apparaat aan, dan toont de Wattcher direct het verschil in stroomverbruik. Daarnaast maakt de Wattcher het stroomverbruik zichtbaar door langzaam of juist snel op te lichten. Door dit regelmatig in de gaten te houden en apparaten die veel stroom vragen minder te gebruiken of te vervangen, kunt u zo’n 10 tot 20% besparen op uw energieverbruik. Voor een gemiddeld gezin is dat al snel € 120,- per jaar.
Leen een Wattcher bij Wonion
Huurt u een woning bij Wonion en wilt u weten wat de energievreters bij u in huis zijn? Leen dan een Wattcher bij Wonion. U kunt drie maanden lang kosteloos gebruik maken van de Wattcher. Uiteraard ontvangen wij de Wattcher na gebruik graag weer retour, zodat na u ook andere bewoners de Wattcher kunnen gebruiken. Wonion heeft 10 Wattchers aangeschaft. Wilt u er zeker van zijn dat er een Wattcher voor u beschikbaar is, bel dan eerst even voor u ‘m op komt halen.
Meer informatie
Wilt u meer weten over de Wattcher? Kijk dan op www.wattcher.nl.